Plakat informacyjny: zielone tło i litery

Beneficjent – Krajowa Izba Gospodarcza i Partner – Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie Akademia GOZ. W projekcie może wziąć udział 490 kobiet i 400 mężczyzn pracujących w mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, które chcą rozwinąć lub wdrożyć procesy gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w przedsiębiorstwie. Spotkanie informacyjne online odbędzie się 25 kwietnia o godz. 10.00.

Plakat informujący o inauguracji konkursu "Bitwa Regionów"

Ważna informacja dla Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy Radomsko. Można już zgłaszać się do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego dla KGW  „Bitwa Regionów”.

Dwaj mężczyźni gratulują kobiecie

W poniedziałek 25 marca 2024 roku odbyła się ostatnia zwyczajna sesja VIII kadencji Rady Gminy Radomsko.   

Zielona tablica z białym napisem: Mistrzowie Agro

Czy Mistrzowie Agro 2024 są w Gminie Radomsko? Na tak postawione pytanie odpowiedzi jeszcze nie znamy. Pewne jest natomiast to, iż z naszej gminy uzyskano wiele nominacji w różnych kategoriach. Nominowane są Koła Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenia, sołtysi oraz lokalni liderzy.

Plakat informujący o naborze wniosków w sprawie usuwania skutków suszy

Ministerstwo rolnictwa ogłosiło termin, stawki pomocy i jaki poziom strat w produkcji roślinnej uprawnia do skorzystania ze wsparcia. Rolnicy mogą składać wnioski o pomoc klęskową od 29 lutego 2024 r. do 15 marca 2024 r.