Logo Szlachetnej Paczki

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP w Kietlinie wspólnie z Kołem Wolontariatu przy PSP w Kietlinie przygotowuje Szlachetną Paczkę dla Katarzyny, Aliny i Wiktorii. Osoby, które są zainteresowane dołączeniem do darczyńców z Kietlina mogą to jeszcze uczynić. Potrzebne rzeczy można przynosić do szkoły w Kietlinie. 

Plakat informujący o spotkaniu sołtysek w Wolborzu

„Sołtyska, kobieta do zadań specjalnych!” - to hasło przewodnie ogólnopolskiej akcji. Spotkanie regionalne, podczas którego zaplanowane zostały szkolenia i warsztaty odbędzie się 2 grudnia br. w Wolborzu.

Logo LGD "Region Włoszczowski"

Zapraszamy Mieszkańców Gminy Radomsko na spotkania informacyjne organizowane przez Lokalną Grupę Działania „Region Włoszczowski”.  W Urzędzie Gminy Radomsko spotkanie odbędzie się 22 listopada (środa) o godz. 10.30.

 

Poniżej publikujemy całościowy harmonogram spotkań:

Harmonogram spotkań informacyjnych organizowanych przez Lokalną Grupę Działania "Region Włoszczowski"

Plakat informujący o bezpłatnej kastracji psów

W okresie do 29 listopada br. każdy mieszkaniec Gminy Radomsko może skorzystać z bezpłatnego zabiegu kastracji i czipowania psa lub kota. Akcja prowadzona jest we współpracy z Fundacją ZWIERZ z siedzibą w Bieruniu.

Plakat informujący o szkoleniu dla organizacji pozarządowych

Fundacja Nasze Małe Ojczyzny zaprasza organizacje pozarządowe m.in. KGW i OSP na bezpłatne szkolenie z dokumentacji RODO, organizacji imprez i zapobiegania konfliktom w organizacjach.