Piotr Płoskoński

34. Mistrzostwa Polski Masters w Lekkiej Atletyce okazały się szczęśliwe dla Piotra Płoskońskiego. Mieszkaniec Strzałkowa na co dzień trenujący w KBKS Radomsko zdobył 4 medale: 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy. Gratulujemy!

Piotr Płoskoński, zawodnik KBKS Radomsko

Intensywne dni ma mieszkaniec Strzałkowa Piotr Płoskoński. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na przygotowania do Mistrzostw Polski w Pięcioboju, które już niebawem odbędą się w Łodzi.

Grupa osób w sportowych strojach

Grand Prix Gminy Radomsko w siatkówce o puchar wójta Gminy Radomsko oraz Rodzinny Turniej Minisiatkówki przeszedł do historii. Sportowym wydarzeniom towarzyszyła zdrowa rywalizacja oraz dobra zabawa.

Dwie dziewczynki trzymające w ręku dyplom

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań osiągnięć młodzieży we wszystkich aspektach z życia szkoły. Jednym z istotniejszych elementów jest rywalizacja sportowa. Dziś (poniedziałek 17 czerwca) w Publicznej Szkole Podstawowej w Strzałkowie odbyło się podsumowanie roku sportowego 2023/2024.  W kategorii dziewczęta zwyciężyła PSP w Kietlinie, a w kategorii chłopcy PSP w Strzałkowie. 

Grupa osób - dzieci i dorośli

Emocje sięgały zenitu podczas 10. edycji Gminnej Olimpiady Sportowej Przedszkolaków zorganizowanej wzorem ubiegłych lat przez Publiczną Szkołę Podstawową w Płoszowie.  Treningi i wysiłek przyniosły świetne rezultaty – turniej był pełen pozytywnych emocji, a zwycięzcy odbierali nagrody z uśmiechami na twarzach.