Plakat informacyjny dot. rodzinnego pikniku siatkarskiego

Dla mieszkańców Gminy Radomsko, ale nie tylko, mamy propozycję na rodzinne spędzenie niedzieli 18 czerwca na świeżym powietrzu. Organizatorzy Siatkarskiego Pikniku Rodzinnego zaplanowali szereg atrakcji. Oprócz gry „ w siatkę” będą dmuchańce, minigolf, zabawa z animatorem, warsztaty florystyczne i duże bańki. Na piknik zaprasza m.in. wójt Gminy Radomsko, Roman Radczyc.

Mężczyzna, kobieta i dziecko - wszyscy w strojach sportowych

Piotr Płoskoński - mieszkaniec Strzałkowa (Gmina Radomsko) na co dzień zawodnik Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego Radomsko odniósł kolejny sukces. Tym razem szczęśliwe okazały się dla niego zawody odbywające się w Niemczech. Wynik 25:54 na 6 km dał mu trzecie miejsce w kategorii Open oraz drugie miejsce w bardzo rozszerzonej kategorii senior powyżej 40 lat.

Plakat informacyjny dot. wycieczki krajobrazowej po powiecie radomszczańskim śkim

Starostwo Powiatowe w Radomsku zaprasza na wycieczkę po powiecie radomszczańskim i nie tylko. Jak informują organizatorzy podróż w czasie i przestrzeni odbędzie się 18 czerwca 2023 r.

Mężczyzna gratuluje zwycięskiej drużynie

W Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowe Młodzieży OHP. W rywalizacji wzięło udział osiem drużyn. Impreza została zorganizowana przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP, Hufiec Pracy 5-8 Radomsko oraz Powiatową Halę Sportową w Radomsku. Partnerem wydarzenia była Gmina Radomsko. Podziękowania za owocną współpracę na ręce wójta Gminy Radomsko złożył Wojewódzki Komendant OHP, Robert Przybyła.

Czterech mężczyzn stojących obok siebie. Dwóch z nich podaje sobie ręce

Dopisała nie tylko pogoda, ale i humory. Umiejętności strzeleckie uczestników też nie zawiodły. Tak w skrócie można opisać Spartakiadę Samorządowców Powiatu Radomszczańskiego w konkurencji strzelectwo sportowe. W zawodach uczestniczyła reprezentacja Gminy Radomsko.