Grupa ludzi

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kietlinie w niedzielę 3 grudnia tętniła sportowym życiem. Stało się to za sprawą Turnieju MiniSiatkówki ph. „Bądź świadomy – trenuj zdrowo”, którego  organizatorem był METPRIM Volley Radomsko. Patronat nad wydarzeniem objął wójt Gminy Radomsko.

Mężczyzna w sportowym stroju

Mieszkaniec Strzałkowa (Gmina Radomsko) Piotr Płoskoński na co dzień zawodnik Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego Radomsko odliczył się w jesiennej edycji biegu Botaniczna Piątka w Mikołowie. Zawodnik bieg może zaliczyć do udanych. W kategorii M/50 zajął drugie miejsce.

Mężczyzna w stroju sportowym

Mieszkaniec Strzałkowa, Piotr Płoskoński, na co dzień zawodnik Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego Radomsko z powodzeniem uczestniczył w Mistrzostwach Europy Masters w Lekkiej Atletyce, które odbyły się we Włoszech.

Plakat informujący o meczu piłki siatkowej

Zapraszamy na inaugurację sezonu siatkarskiego w Radomsku. W niedzielę 8 października pierwszy mecz sezonu we własnej hali zagrają zawodnicy METPRIM Volley Radomsko. Rywalem będzie IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice. Początek spotkania o godzinie 16.00.

Zadowolony zawodnik

Mieszkaniec Strzałkowa, Piotr Płóskoński, na co dzień zawodnik Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego Radomsko zdobył kolejne dwa złote medale. Tym razem szczęśliwe okazały się dla niego Mistrzostwa Polski Masters w biegach długich (10 km, 100 km i półmaraton) w Piwnicznej Zdroju.