Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zachęca do udziału w konkursie fotograficznym. Modelami powinny być budynki użyteczności publicznej lub budynki usługowe w Gminie Radomsko, na których wykorzystano odnawialne źródła energii.

- Zapewne dzięki wsparciu finansowemu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na terenie Gminy Radomsko przeprowadzono na przykład termomodernizację budynków, założono fotowoltaikę, zmodernizowano oświetlenie uliczne. Odszukajcie i sfotografujcie te inwestycje –  wyjaśniają organizatorzy konkursu.

Fotoreportaż powinien składać się z minimum 3 i maksymalnie z 5 zdjęć. Fotografie muszą zostać opatrzone komentarzem. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 11 sierpnia.

- Zachęcamy do udziału wszystkich uczniów i studentów. Najlepsze fotoreportaże zostaną nagrodzone w 2 kategoriach wiekowych – informują organizatorzy konkursu.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy do konkursu dostępne są pod linkiem: https://www.wfosigw.lodz.pl/aktualnosci/1020-konkurs-fotograficzny

Pytania w sprawie konkursu należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu 42 208 20 91.

WFOSiGW wyżej wymieniony konkurs ogłosił w ramach Projektu Doradztwa. Wydarzenie związane jest z obchodami 30-lecia działalności Funduszu.

Kobieta podczas robienia zdjęć aparatem fotograficznym Fot. materiały WFOŚiGW w Łodzi