W sołectwie Dąbrówka został zrealizowany grant sołecki, jaki Gmina Radomsko pozyskała z budżetu województwa łódzkiego w ramach Projektu „Sołectwo na Plus”. Wydarzenie „Strażacki Piknik Rodzinny” cieszyło się zainteresowaniem lokalnej społeczności, która chętnie uczestniczyła w przygotowanych zabawach i konkursach.

 

Strażacy podczas ratowniczej akcji pokazowej. Uwalnianie poszkodowanego z samochodu Troje dzieci podczas dmuchania balonów Dziewczynki podczas skakania na skakance

„Strażacki Piknik Rodzinny” odbył się w sobotę 18 listopada na placu należącym do OSP Dąbrówka. W wydarzeniu, pomimo kapryśnej pogody uczestniczyły całe rodziny, które chętnie korzystały z atrakcji przygotowanych przez organizatorów pikniku: Gminę Radomsko i OSP Dąbrówka.

Dwie kobiety w towarzystwie misia - maskotki Trzy dziewczynki w towarzystwie misia - maskotki. Laureatki jednego z konkursów Uczestnicy jednego z konkursów Dzieci podczas udziału w konkursie Uczestnicy jednego z konkursów Uczestnik jednego z konkursów  Stoły zastawione jedzeniem  Jedzenie na suto zastawionych stołach  Ciasto na stołach Strażacy podczas pokazowej akcji ratowniczej z udziałem samochodu Strażacy podczas akcji ratowniczej z udziałem samochodu Strażacy podczas pokazowej akcji ratowniczej Strażacy podczas akcji pokazowej akcji ratowniczej z wykorzystaniem samochodu

Były konkursy dla dzieci, dorosłych i całych rodzin, podczas których można było wygrać cenne nagrody. Było pyszne jedzenie. I wreszcie, był pokaz umiejętności strażackich z wykorzystaniem posiadanego sprzętu.

Nagroda dla uczestników konkursu odbywającego się podczas "Strażackiego Pikniku Rodzinnego"   Nagrody dla uczestników konkursów przeprowadzanych podczas "Strażackiego Pikniku Rodzinnego" Nagrody dla uczestników konkursów przeprowadzanych podczas "Strażackiego Pikniku Rodzinnego"  Nagrody dla uczestników konkursów przeprowadzanych podczas "Strażackiego Pikniku Rodzinnego"  

Środki przeznaczone na realizację pikniku pochodziły z programu „Sołectwo na Plus” Województwa Łódzkiego. 

Plansza informująca o finansowaniu projektu dla sołectwa Dąbrówka z programu "Sołectwo na plus"