W najbliższą niedzielę (4 czerwca) w Strzałkowie odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. Pełne atrakcji wydarzenie odbędzie się przy ul. Kopernika przy „stawach”. Start o godz. 15.00.

Organizatorzy wydarzenia: Gmina Radomsko, Parafia Nawiedzenia NMP Strzałków i OSP Strzałków na festyn z okazji Dnia Dziecka zapraszają nie tylko najmłodszych.

- Oczywiście dzieciaki będą gośćmi honorowymi festynu. To  z myślą o nich przygotowaliśmy szereg atrakcji. Dorośli też znajdą coś dla siebie, chociażby spędzą miło niedzielne popołudnie i odpoczną wśród przyrody – mówi wójt Gminy Radomsko, Roman Radczyc.

Kolorowy plakat informujący o festynie z okazji Dnia Dziecka

Jeżeli chodzi o atrakcje to będą m.in. tradycyjne dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci, konkursy, pokaz sprzętu strażackiego. Organizatorzy zaplanowali również niespodziankę, ale o tym półki co cicha sza…