Za kilka dni upływa termin zgłoszeń szkół z terenu Gminy Radomsko do konkursu „Mistrzowie Makulatury” organizowanego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Radomsku. Zainteresowane placówki mają czas do 15 marca 2024 r.

Plakat informujący o zbiórce makulatury

Konkurs pn. „Mistrzowie makulatury” polega na zebraniu przez szkoły jak największej ilości makulatury.

Konkurs zbiórkowy skierowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu miasta Radomsko, gminy Radomsko i gminy Masłowice i polega na zebraniu jak największej ilości makulatury.

Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie na stronie internetowej www.pgk-radomsko.pl w zakładce „Edukacja ekologiczna”.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem 504-947-406 lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..