W wakacje, w trakcie nieobecności uczniów, w Publicznej Szkole Podstawowej w Dziepółci zaplanowano remonty. Dach na kotłowni został już wymieniony. Na remont czekają wejściowe schody do szkoły oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych. 

 

Schody wejściowe do szkoły Dach na kotłowni

Jak zauważa dyrektor szkoły w Dziepółci przeprowadzane remonty mają na celu zapewnienie bezpiecznego miejsca do nauki oraz rozwoju.

- O komfort  nauki naszych uczniów dbamy nieustannie. Wakacje są jednak takim czasem, kiedy możemy przeprowadzić prace remontowe, które nie zakłócą procesu edukacyjnego – zauważa Anna Sobieraj, dyrektor PSP w Dziepółci

Złej jakości dach na szkolnej kotłowni został już wymieniony. Pojawiło się nowe orynnowanie oraz pokrycie.

Wkrótce ruszy remont schodów wejściowych do placówki oraz podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Istniejące płytki, zostaną wymienione na nowe przez co wejście do szkoły stanie się bezpieczniejsze i estetyczniejsze.

Schody wejściowe do szkoły Podjazd dla osób niepełnosprawnych