Konkurs kulinarny „Bitwa Regionów” zorganizowany podczas „Pikniku z Produktem Polskim” w Lgocie Wielkiej okazał się szczęśliwy dla pań zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Kobiet Kietlina.” Przygotowane przez nie pierogi zdobyły wyróżnienie.

„Kobiety Kietlina” jako konkursową potrawę przygotowały pierogi w trzech odsłonach: z kaszą gryczaną i pieczarkami, z białą kiełbasą, z białym serem i pokrzywami. Wśród 16 Kół Gospodyń Wiejskich biorących udział w kulinarnych zmaganiach wywalczyły wyróżnienie.

Warto zauważyć, iż w poprzednich edycjach konkursu „Kobiety Kietlina” też były wyróżniane, a podczas jednej z edycji „Bitwy Regionów” zakwalifikowały się do wojewódzkiego jej etapu.

Gratulujemy!