Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dziepółci zaprasza społeczność gminy Radomsko do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym Szopka Bożonarodzeniowa 2023.  Wydarzenie realizowane jest w ramach Gminnego Projektu Profilaktycznego pod hasłem „Rodzinne święta bez uzależnień. 

 

Ilustracyjna Szopka Bożonarodzeniowa

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie rodzinnej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej – statycznej lub ruchomej z symboliką tradycji Bożego Narodzenia, wyraźnymi elementami prezentującymi dorobek historyczno – kulturowy lokalnej społeczności oraz postawy proekologiczne.

W konkursie Szkopka Bożonarodzeniowa 2023 mogą uczestniczyć uczniowie Publicznych Szkół Podstawowych gminy Radomsko oraz mieszkańcy gminy Radomsko.

Prace należy dostarczać do PSP w Dziepółci w nieprzekraczalnym terminie do 14 grudnia 2023 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 grudnia 2023r. Lista laureatów zostanie opublikowana na facebboku PSP w Dziepółci do końca grudnia 2023 r.

Wystawa pokonkursowa zostanie zaprezentowana w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Dziepółci.

Szczegóły konkursu opisane są w regulaminie:

Regulamin konkursu Regulamin konkursu

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu