Na szczęście minęły czasy, gdy Dzień Kobiet obchodzono wręczając wątłego goździka i paczkę rajstop. Panie bawią się w swoim gronie, świętując tak, jak im się podoba. Nie inaczej było w Kietlinie, gdzie w sobotnie popołudnie 9 marca wraz z zaproszonymi gośćmi, wśród których był wójt Gminy Radomsko Roman Radczyc świętowały panie ze Stowarzyszenia Kobiet Kietlina.

Grupa osób na wspólnym zdjęciu Grupa kobiet podczas wspólnego śpiewania

„Kobiety Kietlina” wielokrotnie udowodniły, że nie tylko dbają o tradycję, ale i ją kultywują. Przykładem tego jest rokrocznie organizowany Dzień Kobiet. Nic dziwnego, że z ich zaproszenia skorzystali m.in. parlamentarzyści: posłanka Anna Milczanowska i poseł Krzysztof Ciecióra, wójt Gminy Radomsko Roman Radczyc, przewodniczący Rady Gminy Radomsko Wojciech Łuszczyński, radny Mieczysław Kowalczyk, sołtys Kietlina Wioletta Michalska, dyrektor PSP w Kietlinie Justyna Broniszewska oraz prezes OSP w Kietlinie Mariusz Wielgos.

Spotkanie rozpoczęło się serdecznymi życzeniami dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, które oczywiście złożyli uczestniczący w nim mężczyźni. Każdą z Pań obdarowano tulipanem oraz słodkim upominkiem. Nie zabrakło również ogromnej dawki dobrego humoru, muzycznych akcentów i pysznego jedzenia, o które zadbały „Kobiety Kietlina”.

Dwie kobiety. Jedna z nich trzyma w ręku kartkę Grupa osób większość z nich stoi. Dwóch panów siedzi i gra na instrumentach Grupa osób, dwie panie trzymają w ręku tulipany Grupa osób, większość stanowią kobiety Grupa osób siedząca przy wspólnym stole Dwie kobiety i mężczyzna siedzą przy stole Dwie kobiety i mężczyzna siedzą przy stole Dwóch mężczyzn w strażackich mundurach Trzej mężczyźni siedzą przy stole Grupa kobiet podczas wspólnego śpiewania   Dwóch panów siedzących na krzesłach i grających na instrumentach Grupa osób stojących obok siebie Grupa osób stojących obok siebie Kobiety siedzące przy stole Kobiety siedzące przy stole Dwie kobiety siedzące obok siebie