Zgodnie z tradycją, podczas grudniowej sesji Rady Gminy Radomsko wójt Roman Radczyc oraz przewodniczący Rady, Wojciech Łuszczyński podziękowali radnym za pracę na rzecz Mieszkańców oraz złożyli życzenia świąteczne.

- Dziękuję Państwu za ostatni rok wspólnej pracy. Dziękuję radnym, sołtysom, radom sołeckim, członkom stowarzyszeń i organizacji społecznych, pracownikom Urzędu Gminy i jej jednostek, a także wszystkim Mieszkańcom Gminy Radomsko– mówił Roman Radczyc, wójt Gminy Radomsko.

- Korzystając z okazji na nadchodzące Święta życzę Państwu przede wszystkim zdrowia, spokoju i zapału do pracy w nowym roku – dodał wójt Radczyc.

Skład Rady Gminy Radomsko

Wojciech Łuszczyński - przewodniczący Rady Gminy

Zdzisław Dróżdż - wiceprzewodniczący Rady Gminy

Tomasz Więcek- wiceprzewodniczący Rady Gminy