5593 złotych i 34 grosze zebrali druhowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Kietlinie podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zasiliły konto radomszczańskiego sztabu WOŚP. Brawo druhny - wolontariuszki Nikola i Patcja oraz wspierający  je druhowie: Przemek i Jakub.

 

Druhowie OSP Kietlin Druhny OSP Kietlin: Nikola i Patrycja

Druhowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Kietlinie: Nikola Gajda, Patrycja Walaszczyk, Przemysław Kaczmarczyk oraz Jakub Biernacki wzorem poprzednich lat przyłączyli się do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Była to już ich trzecia kwesta w ramach WOŚP. 

- Naszym zdaniem zainteresowanie zbiórką podczas tegorocznego 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było większe niż przed rokiem. Myślę, że tego typu akcje są bardzo potrzebne. Bardzo się cieszymy, że ludzie chcą pomagać. Chętnie do nas podchodzili, byli mili i uśmiechnięci – zauważa Nikola Gajda.

Nikola i Patrycja kwestowały zarówno w Kietlinie, jak i w Radomsku.  Druhny – wolontariuszki organizacyjnie wspierali druhowie Przemek i Jakub.

Druhna i druh OSP Kietlin podczas finału WOŚP Dwie kobiety podczas finału WOŚP Kobiet i mężczyzna podczas finału WOŚP Wolontariusze i darczyńcy 37. Finału WOŚP Wolontariusza i mała dziewczynka podczas 32. Finału WOŚP Wolontariusza i darczyńca 32. Finału WOŚP Wolontariusze oraz darczyńcy 32. Finału WOŚP Wolontariuszki oraz darczyńca 32. Finału WOŚP