Powstał raport z konsultacji społecznych, które od 29 stycznia do 4 marca 2024 r., odbywały się w ramach projektu Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Radomsko – Piotrków Trybunalski – Bełchatów 203 0 (Strategia ZIT MOF Radomsko – Piotrków Trybunalski – Bełchatów 2030) wraz z projektem Prognozy oddziaływania na środowisko. Mieszkańcy Gminy Radomsko mogli brać udział w konsultacjach.

Gminy, w tym Gmina Radomsko, tworzące Miejski Obszar Funkcjonalny Radomsko – Piotrków Trybunalski – Bełchatów przystąpiły do opracowania Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Radomsko – Piotrków Trybunalski – Bełchatów 2021 – 2030.

Prace nad dokumentem poprzedziły konsultacje społeczne, z których raport publikujemy poniżej:

Raport z konsultacji społecznych ZIT MOF Radomsko-Piotrków Trybunalski-Bełchatów