Ruszyła rekrutacja do klas I oraz oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w Publicznych Szkołach Podstawowych na rok szkolny 2024/2025, dla których organem prowadzącym jest Gmina Radomsko. Zachęcamy rodziców do zapoznania się z ofertą placówek oświatowych, a w konsekwencji zapisania dzieciaków do szkół w Strzałkowie, Kietlinie, Płoszowie, Szczepocicach, Dziepółci. 

 

PSP im. Wincentego Witosa w Kietlinie

Szczegóły naboru i niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce:  REKRUTACJA 2024/2025 - https://szkola-kietlin.edupage.org/a/rekrutacja-20242025 . Szkoła serdecznie zaprasza na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 20 lutego br.

 Plakat informujący o rekrutacji do klasy I szkoły podstawowej oraz oddziału przedszkolnego

 

PSP im. Józefa Wybickiego w Strzałkowie

Szczegóły rekrutacji znajdują się w zakładce - REKRUTACJA 2024/2025. Tam znajdziecie Państwo niezbędne informacje i dokumenty potrzebne do rekrutacji.

https://szkolastrzalkow.edupage.org/a/rekrutacja-20242025

Plakat informujący o naborze do I klasy szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego

 

PSP im. Macieja Rataja w Płoszowie

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.pspploszow.edupage.org lub w sekretariacie szkoły.

Plakat informujący o naborze do I klasy szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego

 

PSP im. Adama Mickiewicza w Szczepocicach

„Zapraszamy do NAS, do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczepocicach.

Zapraszamy dzieci  z rocznika 2017 do klasy I oraz dzieci z rocznika 2018 (i 2019, 2020) do oddziału przedszkolnego. Wnioski do pobrania na stronie szkoły w zakładce REKRUTACJA. Czekamy na WAS!!!”czytamy na oficjalnej stronie internetowej PSP w Szczepocicach.

Plakat informujący o naborze do I klasy szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego

 

PSP im. Janusza Korczaka w Dziepółci

Dokumenty potrzebne do zapisywania dzieci można pobierać w sekretariacie szkoły w godzinach: 7.30 - 13.30. Niezbędne informacje można uzyskać pod nr tel. 44 683 31 32

Plakat informujący o naborze do I klasy szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego