Informator turystyczny o najciekawszych miejscach naszego regionu to najnowsza publikacja Powiatu Radomszczańskiego zrealizowana w ramach projektu ERA TRAVEL. Wydawnictwo dostępne jest m.in. w Urzędzie Gminy Radomsko.

Informator Turystyczny Powiatu Radomszczańskiego w formie książeczki

Informator turystyczny ma postać niewielkiej książeczki. Zawiera propozycję 10 wycieczek, które jak zapewnia wydawca, poprowadzą Was po najpiękniejszych i najbardziej wartościowych miejscach Powiatu Radomszczańskiego i nie tylko.

- Są wyprawy piesze, rowerowe, niektóre można odbyć samochodem. Mamy też coś dla miłośników turystyki kajakowej – spływy Pilicą i Wartą. Sposób w jaki można przemierzać trasy podany jest w formie ikon – czytamy w słowie wstępnym informatora turystycznego.

- Na końcu informatora podajemy listę naszych Partnerów, dzięki którym będzie Wam łatwiej zrealizować podjęte wyzwania i odpocząć po wyczerpującej, pełnej wrażeń wycieczce.

Informator znajdziecie Państwo w Urzędzie Gminy Radowsko (sekretariat), w Biurze  Promocji i Rozwoju Powiatu, pokój 422 w Starostwie Powiatowym w Radomsku oraz u partnerów projektu ERA Travel.