Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach – Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza w 26-27 sierpnia 2023 roku na Promocyjno-Handlową Wystawę Rolniczą ROL–SZANSA, która odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Kasztelańska 9, zamek w Bykach).

Plakat informacyjny dot. wydarzenia ph. ROL-SZANSA

Program imprezy jest adresowany nie tylko do rolników z naszego regionu. Zainteresują się nim również pasjonaci ogrodnictwa, działkowcy oraz mieszkańcy miast, szukający okazji do spędzenia ostatnich dni wakacji na plenerowym pikniku. W części targowej XXXI Rol-Szansy znalazły się: wystawa ciągników, maszyn, urządzeń i środków do produkcji rolniczej; kwiaty, drzewa i krzewy ozdobne oraz owocowe, rękodzieło artystyczne. Odbędzie się również jarmark żywności.