Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Stowarzyszenie „Kobiety Kietlina” przygotowało wigilijne spotkanie. Była to doskonała okazja do złożenia życzeń, podzielenia się opłatkiem i wspólnego kolędowania. W spotkaniu uczestniczył m.in. wójt Gminy Radomsko Roman Radczyc.

Grupa kobiet przy stole  Trzy kobiety i mężczyzna. Dwie kobiety stoją. Trzecia kobieta i mężczyzna siedzą przy stole  Trzy kobiety i dwóch mężczyzn. Jedna z kobiet podaje świąteczny opłatek

Uroczyste spotkanie rozpoczęła prezes Stowarzyszenia Aniela Biernacka od złożenia życzeń świątecznych jego uczestnikom. Pani prezes życzyła zdrowia, pomyślności, wytrwałości i spokoju oraz radosnych Świąt w miłej atmosferze w rodzinnym gronie. Do życzeń przyłączył m.in. się wójt Gminy Radomsko.

- Wigilijne spotkanie to doskonała okazja, aby wspólnie zatrzymać się na chwilę i celebrować razem ten wyjątkowy czas. Dziękując za zaproszenie życzę Państwu przede wszystkim zdrowia i sił do realizacji wszelkich planów i zamierzeń – mówił Roman Radczyc, wójt Gminy Radomsko.

Jak na wigilijne spotkanie przystało na odświętnie udekorowanym stole znalazły się tradycyjne wigilijne potrawy, własnoręcznie przygotowane przez „Kobiety Kietlina”.

Grupa osób. Trzech mężczyzn i kobieta. Wszyscy siedzą przy stole Dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Jedne z mężczyzn stoi i składa życzenia bożonarodzeniowe Grupa kobiet siedząca przy stole Grupa kobiet siedząca przy stole Grupa kobiet siedząca przy stole Grupa kobiet siedząca przy stole Trzej mężczyźni i kobieta siedzą przy stole. Jeden z mężczyzn stoi i składa życzenia świąteczne Kobieta i mężczyzna. Mężczyzna siedzi przy stole. Kobieta stoi i składa życzenia świąteczne Trzy kobiety i mężczyzna. Dwie kobiety stoją i składają życzenia świąteczne