Mieszkańcu Gminy Radomsko! Jeżeli nie masz jeszcze planów na niedzielę 14 lipca zachęcamy do udziału w wycieczce przyrodniczo – krajoznawczej po powiecie radomszczańskim i nie tylko, której organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Radomsku.

 

Kolorowy plakat - widać postacie i las

Uczestnicy wycieczki odwiedzą Muzeum Ludowe w Przedborzu, poznają ciekawe i wyjątkowe przyrodniczo miejsca związane z naszym regionem. Dowiedzą się, co miało wpływ na zmienność otaczającego nas krajobrazu i skąd bierze się różnorodność gatunków roślin i zwierząt, które możemy tu spotkać

- Jedyne czego potrzebujecie, to wygodne ubranie i buty, coś na ząb i dobry humor. Dystans do przejścia, z większymi przerwami, to ok 10 km. Resztą zajmiemy się my – zapewnia Agnieszka Łażuch – Rydczak z Biura Promocji i Rozwoju Powiatu.   

Wycieczka skierowana jest do mieszkańców powiatu radomszczańskiego (dorośli, rodziny z dziećmi w wieku od 10 lat). Udział dzieci jest możliwy jedynie pod opieką i na odpowiedzialność rodzica lub opiekuna.

Osoby  chcące wziąć udział w wycieczce dokonują zapisów osobiście w siedzibie Organizatora tj. Starostwo Powiatowe w Radomka, ul. Leszka Czarnego 22, 97- 500 Radomsko, Biuro Promocji i Rozwoju Powiatu, pokój 422 lub 417, od czwartku (4.07.2024) do środy (10.07.2024 r.) w godzinach 7:30 – 15:30 lub za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zapisy przyjmowane będą na podstawie wypełnionej i dostarczonej osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (skan, dobrej jakości zdjęcie) Formularza zgłoszeniowego stanowiącego Załącznik nr 2 do regulaminu wycieczki regulaminu, do dnia 10 lipca 2023 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokumenty związane z wycieczką, w tym regulamin i program wycieczki, formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

Regulamin wycieczki "Wędrujemy Pasmem Przedborsko-Małogoskim"

Program wycieczki

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy