Kopia obrazu Matki Bożej Częstochowskiej peregrynuje obecnie po Gminie Radomsko. W poniedziałek, 8 lipca Jasnogórska Matka nawiedziła Parafię Przenajświętszej Trójcy w Kietlinie. Wierni po wspólnym oczekiwaniu na modlitwie oraz przywitaniu Maryi uczestniczyli we Mszy św., której przewodniczył bp Andrzej Przybylski.

 

 Duchowni idą przed obrazem Matki Bożej, który niosą strażacy Obraz Matki Bożej w kościele w Kietlinie

Maryjne nabożeństwo oczekiwania rozpoczęło się przed siedzibą OSP w Kietlinie. Tam nastąpiło powitanie Cudownego Obrazu. Po ucałowaniu wizerunku Czarnej Madonny przez biskupa Andrzeja Przybylskiego oraz proboszcza parafii w Kietlinie ks. Mariana Kozłowskiego tłum wiernych, udał się do parafialnego kościoła, by tam wziąć udział we Mszy św. koncelebrowanej pod przewodnictwem bp. Przybylskiego.

Poczet sztandarowy Trzy dziewczynki stojące obok siebie Cztery dziewczynki stojące obok siebie Trzy dziewczynki stoją obok siebie Kobiety stoją przed kościołem Kobiety idące w procesjiProcesja Procesja ProcesjaProcesja Procesja Procesja Procesja Procesja ProcesjaProcesja Procesja Duchowni idą w procesji Procesja Procesja Procesja Procesja Osoby stojące obok siebie Osoby stojące obok siebie Grupa osób stojących obok siebie Grupa osób stojących obok siebie Procesja Strażacy stojący w szeregu Grupa osób DuchowniGrupa osób stojąca obok siebie Grupa osób stojąca obok siebie. Mężczyzna trzyma bukiet białych róż Grupa osób stojąca obok siebie Grupa osób stojąca obok siebie Grupa osób stojąca obok siebie Duchowni Kobieta grająca na skrzypcach Duchowni Obraz Matki BożejDuchowni Duchowni całują obraz  Strażacy niosą obraz Matki Bożej Wierni, duchowni i obraz Matki Bożej Dwóch chłopców i kobieta Grupa osób stojąca obok siebie Grupa osób stojąca obok siebie Grupa osób stojąca obok siebie Grupa osób stojących obok siebie  Procesja ProcesjaDzieci idące w procesjiDzieci idące w procesji Dzieci idące w procesji Dzieci idące w procesjiRolap z wizerunkiem Matki Bożej Procesja Mężczyzna i kobieta. Mężczyzna trzyma w ręku bukiet kwiatów Duchowni w kościele Duchowni w kościele Strażacy wnoszą do kościoła obraz Matki Bożej Strażacy wnoszą obraz Matki Bożej do kościoła Wierni w kościeleDuchowni przed obrazem Matki BożejDuchowny przed obrazem Matki BożejDuchowni w kościele Wierni i duchowni w kościele Wierni przed obrazem Matki Bożej Wierni i duchowni w kościele Wierni i duchowni w kościele Wierni i duchowni w kościele Duchowny przed obrazem Matki BożejDuchowni i wierni w kościele Wierni przed obrazem Matki Bożej