Roman Radczyc nadal będzie wójtem Gminy Radomsko. W niedzielnych wyborach samorządowych głos na TAK oddało na urzędującego gospodarza gminy 85 proc. wyborców! Co ważne, wszystko wskazuje na to, iż KWW Romana Radczyca w nowej Radzie Gminy będzie miał aż 12 radnych!

Roman Radczyc, wójt Gminy Radomsko

- Wszelkie obowiązki wynikające z dalszego rozwoju Gminy Radomsko oraz pełnionej funkcji wójta, będę wykonywał sumiennie i najlepiej jak potrafię. Chciałbym, aby była to nie tylko deklaracja, ale i  forma podziękowania z mojej strony za pozytywną ocenę moich dotychczasowych działań – mówi Roman Radczyc, wójt Gminy Radomsko.

- Jestem przekonany, że rozpoczynająca się IX  kadencja samorządu będzie również pomyślna dla naszej gminy i jej Mieszkańców oraz że wspólnie z wybranymi przez Was radnymi będziemy dalej ją gospodarczo rozwijać i ubogacać - dodaje.

Według nieoficjalnych wyników KWW Romana Radczyca do nowej Rady Gminy Radomsko wprowadził aż 12 radnych.

Nieoficjalnie nową Radę Gminy Radomsko tworzyć będą:

- Danuta Barska (KKW Romana Radczyca)

- Zdzisław Dróżdż (KWW Romana Radczyca)

- Wojciech Łuszczyński (KWW Romana Radczyca)

- Krzysztof Bartosik (KWW Romana Radczyca)

- Jakub Jagiełło (KWW Romana Radczyca)

- Adam Przerada (KWW Romana Radczyca)

- Mieczysław Kowalczyk (KWW Romana Radczyca)

- Tomasz Wieczorek (KWW Romana Radczyca)

- Piotr Żak (KWW Romana Radczyca)

- Marcin Rumin – Pluciński (KWW Romana Radczyca)

- Paweł Gryglewski (KWW Romana Radczyca)