W sobotę 19 marca 2022 r. odbył się mecz o puchar Wójta Gminy Radomsko Pana Romana Radczyca w siatkówkę w hali sportowej w Strzałkowie.

Wójt Gminy na turniejulogo volley radomskouks zd wola logo
Do rozgrywki przystąpiły dwa zespoły KS Volley Radomsko oraz UKS As Zduńska Wola. Po bardzo dużym widowisku jakie stworzyły obie drużyny wynikiem 3:1 zwyciężyła drużyna z Radomska. Obecni na meczu Wójt Gminy Radomsko Pan Roman Radczyc oraz Pani Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzałkowie Pani Marzanna Zatoń oficjalnie wręczyli pamiątkowe puchary i statuetki dla najlepszych zawodników meczu. Pan Wójt przy wręczaniu nagród pogratulował wszystkim zawodnikom wspaniałej gry. Kolejnym ważnym wydarzeniem dzisiejszego dnia było zawarcie porozumienia współpracy pomiędzy METPRIM Volley Radomsko, a UKS As Zduńska Wola. Czas i miejsce zawarcia porozumienia nie jest przypadkowe, bowiem w Publicznej Szkole Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Strzałkowie działa Akademia Volley Radomsko. Zostały złożone podziękowania Panu Wójtowi oraz Pani Dyrektor Marzannie Zatoń za wsparcie w tym ważnym projekcie.