Gmina Radomsko pozyskała dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na przedsięwzięcie „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.  Zainteresowani rolnicy z terenu Gminy Radomko wnioski o dofinansowanie mogą składać do 31 lipca br.

Zapraszamy rolników z terenu naszej gminy zainteresowanych usunięciem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej (siatki i sznurki do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag) do składania wniosków o sfinansowanie kosztów odbioru i utylizacji wymienionych odpadów.

Wnioski należy złożyć w Urzędzie Gminy Radomsko do dnia 31 lipca 2023 roku (data wpływu do Urzędu).

Wzór wniosku można pobrać w Urzędzie Gminy Radomsko pokój nr 2 w godz. 7.30 – 15.30 lub na stronie internetowej bip.gmina-radomsko.pl ( zakładka formularze do pobrania).