Zakończyły się prace przy przebudowie ulicy Kolumba w Strzałkowie. Z nowego chodnika i zmodernizowanej drogi można już w pełni korzystać. Środki na realizację zadania w całości pochodziły z budżetu Gminy Radomsko.

 

Inwestycja, której celem była poprawa bezpieczeństwa użytkowników drogi, w szczególności pieszych, rozpoczęła się w styczniu tego roku. Dzięki sprzyjającej aurze prace przebiegały bez większych zakłóceń.

Szeroka droga po remoncie. Widoczne domy i znaki drogoweDroga po remoncie. Po prawej jej stronie znajduje się chodnik z szarej kostki brukowejSzeroka droga po remoncie. Po prawej jej stronie znajduje się nowy chodnik z kostki brukowejDroga po remoncie. Po jej prawej stronie znajduje się chodnik z szarej kostki brukowej wraz ze zjazdami do posesji w kolorze czerwonym

Zadanie obejmowało ujednolicenie przekroju jezdni poprzez poszerzenie do szerokości 5,5 metra, wykonanie chodnika na odcinku 937 metrów o szerokości 2 metrów z kostki brukowej wraz ze zjazdami.

Zadanie w całości zostało sfinansowane z budżetu Gminy Radomsko.