Ciężki sprzęt pojawił się na ul. Południowej w Kietlinie. To znak, że ruszyła przebudowa tej ulicy. Inwestycja finansowana jest z Rządowego Funduszu Rozwoju oraz z budżetu Gminy Radomsko.

Ulica Południowa w Kietlinie zostanie zmodernizowana na odcinku o długości 1293 metrów. Jezdnia będzie miała szerokość 5,5 metra i zostanie wykonana z betonu asfaltowego. Pobocze, które powstanie z tłucznia kamiennego będzie miało natomiast szerokość 0,75 metra.

Drogowcy oraz ciężki sprzęt przy przebudowie drogiDrogowcy, koparka, samochód z odkrytą przyczepą - trwa przebudowa drogi Drogowcy przy wykonywaniu robót mających  na celu przebudowę ul. Południowej w KietlinieUl. Południowa w Kietlinie Ciężki sprzęt w podczas prac przy przebudowie ul. Południowej w KietlinieSamochód ciężarowy oraz koparka na ul. Południowej w Kietlinie

Wykonawca zgodnie z podpisaną umową zadanie ma wykonać w terminie 5 miesięcy. Wartość zadania to 907.686,93 zł.  Środki na zadanie pochodzą z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg oraz budżetu Gminy Radomsko.