Trwa remont ulicy Guławskiej w Płoszowie. Prace prowadzone są na części działek zlokalizowanych w obrębie Jadwinówka, na odcinku od Konradowa (od granicy z Gminą Kodrąb) do posesji położonej w Płoszowie przy ul. Guławskiej.

Zakres robót na odcinku około 750 mb obejmuje wykonanie prac pomiarowych, profilowanie istniejącej podbudowy oraz ułożenie nawierzchni z destruktu bitumicznego.

Zadanie zostanie wykonane do 31 sierpnia br. Jego koszt to 81.253, 80 zł. Środki na realizację zadania pochodzą z budżetu Gminy Radomsko.

Drogowiec i maszyna do budowy drogi podczas remontu nawierzchniDroga i walec drogowyDrewniany płot, na którym znajduje się tabliczka z napisem ul. Guławska Drogowy podczas remontu nawierzchni Droga i trwająca na niej roboty mające na celu położenie nowej nawierzchni Drogowcy podczas remontu nawierzchniWalcowanie świeżo położonej nawierzchniWalce drogowy i dwaj drogowcy podczas prac przy kładzeniu nawierzchni