Zapraszamy wszystkich właścicieli nieruchomości mieszkalnych położonych na terenie Gminy Radomsko zainteresowanych montażem instalacji OZE na własnych nieruchomościach na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 1 sierpnia 2023 r. o godzinie 17.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Strzałkowie.

Plakat zapraszający na spotkanie w sprawie dofinansowania źródeł ciepła

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII w Gminie Radomsko

Rodzaje instalacji/ urządzeń objętych projektem:

- Panele fotowoltaiczne,

- Pompy ciepła,

- Magazyny energii.

Poziom dofinansowania około 85%

Szczegółowe zasady i warunki dofinansowania będą określone po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku aplikacyjnego złożonego przez Gminę Radomsko w ramach konkursu, a wymieniony wyżej poziom dofinansowania może ulec zmianie.

Do wzięcia udziału w projekcie konieczne jest spełnienie określonych warunków, m.in.:

- Uczestnik musi posiadać prawo własności lub współwłasności nieruchomości;

- instalacja OZE nie może być montowana na dachu pokrytym materiałami zawierającymi azbest;

- powstała w wyniku instalacji energia nie może zasilać gospodarstwa rolnego, ani być wykorzystywana na potrzeby działalności gospodarczej.

Spotkanie będzie okazją do zadawania pytań ekspertom oraz omówienia głównych założeń projektu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!