Osoby, które złożyły Arkusze ustaleń projektowych dla instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła i magazynu energii (OZE) dla projektu  „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko” zapraszamy do złożenia Deklaracji udziału w projekcie wg załączonego wzoru. Wypełnione i podpisane przez wszystkich właścicieli budynku Deklaracje należy złożyć w Urzędzie Gminy Radomsko w terminie do 14 września (czwartek) do godziny 17.00 w pokoju nr 4 I piętro. Formularze deklaracji dostępne są również w tut. Urzędzie.

Niezłożenie deklaracji w wyznaczonym terminie lub złożenie deklaracji nie podpisanej przez wszystkich właścicieli będzie jednoznaczne z rezygnacją z udziału w projekcie.

Poniżej zamieszczamy formularz Deklaracji udziału wraz z  Zasadami udziału w projekcie „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko”

Deklaracja udziału w projekcie "Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko"

Zasady udziału w projekcie "Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko"