Gmina Radomsko została wyróżniona certyfikatem BRĄZOWY SAMORZĄDOWY LIDER INWESTYCJI za miesiąc listopad 2023 roku. Certyfikat przyznawany jest samorządom, których działalność ma największy wpływ na rozwój inwestycyjny całego kraju.

Biała tablica z napisem Brązowy Samorządowy Lider Inwestycji Certyfikat

Samorządowy Lider Inwestycji to ogólnopolski ranking, którego zadaniem jest niezależna, obiektywna i wiarygodna ocena poziomu oddziaływania samorządów i jednostek samorządowych na aktywność inwestycyjną całego kraju.

Twórcą rankingu – Samorządowy Lider Inwestycji jest Ogólnopolska Wyszukiwarka Gospodarcza, która od grudnia 2021 r. co miesiąc przyznaje wyróżnienia najlepszym polskim samorządom oraz jednostkom podległym.

- Ranking jak zwierciadło pokazuje aktywność inwestycyjną i wpływ polskich samorządów na rozwój poszczególnych gmin, miast, powiatów i województw – zauważa Bogumiła Paczosa, specjalista ds. produktu Ogólnopolskiej Wyszukiwarki Gospodarczej.

Z otrzymania certyfikatu cieszymy się tym bardziej, iż otrzymaliśmy go po przeanalizowaniu przez Komisję 49694 regionów w Polsce i podsumowaniu punktów za wysoką aktywność inwestycyjną Gminy Radomsko!

Logo Samorządowego Lidera Inwestycji