Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej zaprasza seniorów do udziału w seminariach online. Tematyką seminariów jest: „Informacyjna rola KNF i UKNF. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną” oraz „Okazja czy oszustwo? Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną”.

Seminaria organizowane są przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.

Seminarium pt. „Informacyjna rola KNF i UKNF. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję informacyjną” ma na celu przybliżenie roli informacyjnej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) i Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF), zapoznanie z zasobami informacyjnymi strony internetowej KNF, przekazanie wskazówek dotyczących możliwości weryfikacji podmiotów oferujących usługi na rynku finansowym, zapoznanie z wymogami dotyczącymi świadczenia usług na rynku finansowym.

Seminarium odbędzie się 18 maja 2023 r. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.knf.gov.pl dziale „CEDUR”. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej do 17 maja 2023 r. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się seminarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną po 17 maja 2023 r., potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco.

Seminarium pt. „Okazja czy oszustwo? Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną” ma na celu zwrócenie uwagi seniorów na ryzyka związane z inwestycjami na rynku finansowym, uwrażliwienie na ryzyko oszustw oraz przybliżenie roli informacyjnej i edukacyjnej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) i Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF).

Seminarium odbędzie się 21 czerwca 2023 r. Zgłoszenie będą przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.knf.gov.pl w dziale „CEDUR”. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 20 czerwca 2023 r. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się seminarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną po 20 czerwca 2023 r., potwierdzenia będą przesyłane na bieżąco.

Pytania dotyczące organizacji seminarium należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając w temacie wiadomości tytuł i datę wydarzenia.

Zapraszamy seniorów z terenu Gminy Radomsko do udziału w opisanych seminariach!