Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radomsku serdecznie zaprasza szkoły podstawowe z terenu Gminy Radomsko do udziału w IX edycji konkursu pn. „Elektrosprzęt w dobre ręce” oraz w konkursie pn. „Mistrzowie makulatury”. 

 

 Plakat informujący o ekologicznym konkursie Plakat informujący o konkursie: zbiórka makulatury

Konkursy zbiórkowe skierowane są do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu miasta Radomska oraz do szkół podstawowych z terenu gmin: Radomsko, Masłowice i Gomunice.

Konkurs pn. „Elektrosprzęt w dobre ręce” polega na zebraniu przez szkoły jak największej ilości elektroodpadów pochodzących m.in. z gospodarstw domowych.

Elektroodpady można zbierać do dnia 6 września 2024 r. Partnerami konkursu są: Electro–System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A, Nadleśnictwo Radomsko oraz firma Remondis.

Regulamin konkursu "Elektrosprzęt w dobre ręce"

Konkurs pn. „Mistrzowie makulatury” polega na zebraniu przez szkoły jak największej ilości makulatury i trwa aż do końca listopada 2024 r. Partnerem konkursu jest Interzero Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
Regulamin konkursu "Mistrzowie makulatury"

 

Na wszelkie pytania związane z konkursami odpowiedź można uzyskać w Dziale Ochrony Środowiska PGK Sp. z o.o. pod numerem telefonu 504 947 406 lub za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

info: PGK w Radomsku