Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Z tej okazji w Miejskim Domu Kultury w Radomsku zorganizowany zostanie wyjątkowy koncert. Dla mam, ale nie tylko, wystąpi Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. W programie przeboje muzyki popularnej. Na wydarzenie zaprasza m.in. Wójt Gminy Radomsko, Roman Radczyc.

 

Koncert z okazji Dnia Matki odbędzie się 25 maja o godz. 17.30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wystąpi na deskach MDK po raz pierwszy.

Plakat z okazji Dnia Matki: widoczne są napisy, nuty oraz członkowie orkiestry wraz z instrumentami

Organizatorami koncertu są: Komendant Powiatowy Policji w Radomsku podinsp. Jarosław Knapik, Starosta Powiatu Radomszczańskiego Beata Pokora, Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc, Wójt Gminy Radomsko Roman Radczyc, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Radomsku Krzysztof Zygma.

Zainteresowane osoby wejściówki na wydarzenie mogą odebrać w kasie MDK w Radomsku. 

Sedecznie zapraszamy!