W czwartkowy wieczór 21 grudnia odbyła się uroczysta kolacja wigilijna członków, trenerów,  zawodników i sympatyków Klubu Sportowego METPRIM Volley Radomsko. Nie zabrakło życzeń i podziękowań oraz zapewnień, że wszyscy z nadzieją patrzą w nowy - 2024 rok.

Grupa osób stojących obok siebie Kobieta i mężczyzna stojący obok siebie   Liczna grupa osób stojących obok siebie

W kolacji wigilijnej uczestniczył m.in. przewodniczący Rady Gminy Radomsko, Wojciech Łuszczyński oraz dyrektor PSP w Kietlinie, Justyna Broniszewska. Zauważmy, iż Gmina Radomsko oraz szkoła Kietlinie są partnerami siatkarskiego klubu.

Uczestników świątecznego spotkania przywitał prezes METPRIM Volley Radomsko, Paweł Kowalczyk oraz jego zastępca Mirosław Dratwiński. Wymienieni panowie podsumowali miniony sportowy rok oraz złożyli życzenia.

- Proszę Państwa,  jak wszyscy wiecie sekcja męska jest w II lidzie. Od sezonu 2024/2025 w III lidze będzie grała sekcja żeńska. Jest to zatem kolejny krok do rozwoju całej sekcji siatkówki w naszym klubie. Należy wspomnieć o tym, że juniorzy grają w lidze wojewódzkiej, na dany moment są w półfinale i będą walczyć o finał wojewódzki i później ćwierćfinały ogólnopolskie. W następnym roku do rozgrywek wojewódzkich zgłaszamy młodzika i oczywiście minisiatkówka we wszystkich kategoriach.  Zastanawiamy się też nad startem grupy młodziczek w lidze wojewódzkiej. To jest cały zarys pracy naszego klubu na 2024 rok – zauważa prezes METPIRM Volley Radomsko, Paweł Kowalczyk.

- Cieszy nas bardzo to, że jest ogromne zainteresowanie siatkówką wśród dzieci i młodzieży oraz kibiców. Siatkówka to sport rodzinny, co widać na naszych trybunach, gdzie oprócz aspektu sportowego, jest aspekt społeczny. Ludzie bawią się, cieszą się. Tworząc ten projekt chcieliśmy zaistnieć nie tylko sportowo, ale i społecznie, aby lokalne społeczeństwo rozkochać w siatkówce – dodaje prezes Kowalczyk.

Spotkanie wigilijne odbyło się w restauracji METALURGIA, która jest partnerem METPRIM Volley Radomsko.

Kobieta i trzech mężczyzn stojących obok siebie Grupa kobiet stojących obok siebie Grupa mężczyzn stojąca w grupie Grupa mężczyzn stojąca w grupie Kobieta i dwaj mężczyźni stojący obok siebie   Grupa mężczyzn stojąca obok siebie   Grupa osób stojąca obok siebie Grupa mężczyzn stojących obok siebie Grupa osób stojących obok siebie Grupa osób. Mężczyzna trzyma w ręku dyplom Grupa osób, kobieta trzyma w ręku dyplom Grupa osób stojących obok siebie. Kobieta trzyma w ręku dyplom Grupa osób stojących obok siebie