Trwa rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Radomsko. Obecnie prace prowadzone są w Dziepółci.

Robotnicy i maszyny budowlane przy pracach dot. budowy kanalizacji sanitarnej Robotnicy i maszyny budowlane. Trwają prace polegające na budowie kanalizacji sanitarnej

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Dziepółć rozpoczęła się przed kilkoma tygodniami. Prace przebiegają zgodnie z planem.

- Mieszkańcom Dziepółci oraz wszystkim użytkownikom drogi dziękuję za cierpliwość, zrozumienie i współpracę przy prowadzeniu prac. Krótkotrwałe problemy np. z przejazdem czy chwilowe przerwy w dostawach wody występują zazwyczaj przy tego typu pracach wykonywanych w terenie zurbanizowanym – mówi Roman Radczyc, wójt Gminy Radomsko.

Rozbudowana sieć kanalizacji sanitarnej w miejscowości Dziepółć umożliwi mieszkańcom odprowadzanie ścieków bytowych do kanalizacji sanitarnej i dalej do oczyszczalni ścieków w Radomsku. Co ważne, inwestycja wpłynie na polepszenie warunków życia i zdrowia mieszkańców oraz poprawę stanu środowiska.

Inwestycja powinna zakończyć się do końca czerwca 2024 r. Zadanie finansowane jest z dwóch źródeł: Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych oraz środków budżetu Gminy Radomsko.

Jezdnia, drogowy pachołek oraz materiały potrzebne do budowy kanalizacji sanitarnej Jezdnia, koparka, czyli trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Dziepółć Rozkopana droga, rury - trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Dziepółć Kręgi betonowe, które zostaną wykorzystane przy budowie kanalizacji sanitarnej Maszyna budowlana stojąca na poboczu drogi Pracownicy, maszyna budowlana, jezdnia - trwają roboty przy budowie kanalizacji sanitarnej Maszyny budowlane, pracownicy, jezdnia - trwają roboty przy budowie kanalizacji w Dziepółci Droga i maszyny budowlane - trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Dziepółć