Zgodnie z zapowiedziami od dziś (poniedziałek 17 czerwca 2024 r.) w miejscowościach Lipie i Dąbrówka wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu. Utrudnienia spowodowane są budową kanalizacji sanitarnej w wymienionych miejscowościach.

 

Prace przy budowie kanalizacji. Widoczna koparka, pracownicy i głęboki rów Droga, drzewa i widoczne roboty przy budowie kanalizacji sanitarnej

Przedsięwzięcie obejmuje m.in. budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej wraz z przyłączami w pasie drogowym, przepompowni ścieków i studni opomiarowania wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Wykonawca: firma Przedsiębiorstwo Budowlane KAN-BUD Arkadiusz Wawrzyniak na realizację zadania od dnia podpisania umowy ma 7 miesięcy. Tym samym przewidywany termin przywrócenia poprzedniej stałej organizacji ruchu lub wprowadzenie nowej stałej organizacji ruchu to 15 listopada 2024 r

Użytkowników dróg, na których prowadzone będą prace budowlane, przepraszamy za utrudnienia!  

Koszt przedsięwzięcia to 6. 170. 962, 68 zł. Zadanie finansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Gminy Radomsko oraz z Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych. 

Biało - czerwona barierka znajdująca się na drodze Głęboki rów - trwają prace przy budowie kanalizacji sanitarnej Głęboki rów, koparka - trwają prace przy budowie kanalizacji sanitarnej