Zawodnicy oraz działacze Klubu Sportowego METPRIM Volley Radomsko dziękują Gminie Radomsko za wsparcie. W dowód uznania pamiątkową grafikę wójtowi Gminy Radomsko, Romanowi Radczycowi wręczył wiceprezes Zarządu Volley Radomsko, Mirosław Dratwiński.

Gmina Radomsko partnerem Klubu Sportowego METPRIM Volley Radomsko została w sezonie 2021/2022.

Sport w życiu każdego z nas powinien odgrywać ważną rolę. Jeżeli nie możemy go czynnie uprawiać, to przynajmniej powinniśmy wspierać osoby, organizacje, kluby, które poprzez sport promują zdrowy styl życia, a przy okazji dostarczają niemałych emocji. A siatkarze Volley Radomsko niewątpliwie ich dostarczają – mówi Roman Radczyc, wójt Gminy Radomsko.  - Wymiernym tego przykładem jest fakt, iż siatkarze Volleya w dniach 28-30 kwietnia tego roku będą walczyć o awans do drugiej ligi – dodaje.

Prezes Volley Radomsko wręcza podziękowania wójtowi Gminy Radomsko Wójt Gminy Radomsko i wiceprezes klubu siatkarskiego Volley Radomsko w serdecznym uścisku dłoni

Zawodnicy oraz Zarząd Klubu doceniając wsparcie Gminy Radomsko słowa podziękowania skierowali na ręce wójta Gminy Radomsko.

- Cieszymy się bardzo, że Gmina Radomsko została naszym partnerem. Zaufanie, jakim obdarzyli nas samorządowcy z Panem wójtem Romanem Radczycem na czele pozwoli nam w pełni realizować nasze założenia i cele – zauważa Mirosław Dratwiński, wiceprezes KS Volley Radomsko.

Dowód uznania stanowi pamiątkowa grafika oraz szalik.

Wójt Gminy Radomsko oraz wiceprezes klubu siatkarskiego Volley Radomsko trzymają wspólnie szalik Wójt Gminy Radomsko oraz wiceprezes klubu siatkarskiego Volley Radomsko prezentują okazjonalną grafikę