Gotowy jest już chodnik przy ulicy Kolumba w Strzałkowie. W ramach zadania poszerzona została również jezdnia. Obecnie kładziona jest nakładka asfaltowa. Inwestycja powinna zakończyć się do połowy maja tego roku.

 

Prace rozpoczęły się w styczniu tego roku. Dzięki sprzyjającej aurze roboty przebiegały bez większych zakłóceń.

Dziękuję mieszkańcom i użytkownikom drogi za wyrozumiałość. Inwestycja trwała dosyć długo, ale moim zdaniem wpłynie nie tylko na bezpieczeństwo mieszkańców, ale i przyczyni się do podniesienia estetycznych walorów tej części Strzałkowa – mówi wójt Gminy Radomsko, Roman Radczyc.

Zadanie obejmowało ujednolicenie przekroju jezdni poprzez poszerzenie do szerokości 5,5 metra, wykonanie chodnika na odcinku 937 metrów o szerokości 2 metrów z kostki brukowej wraz ze zjazdami.

Droga po frezowaniu, tuż obok chodnik, na którym stoją biało-czerwone pachołkiRobotnicy przy budowie drogi. Obok nich stoi samochód ciężarowy

Inwestycja powinna zakończyć się do połowy maja tego roku. Pieniądze na zadanie pochodziły z budżetu Gminy Radomsko. 

Droga po frezowaniu. Przygotowana do położenia nakładki asfaltowej. Obok znajduje się chodnikJezdnia w remoncie. Widoczny samochód ciężarowy oraz biało-czerwone pachołkiTrzech mężczyzn przy robotach drogowych. Obok stoi samochód ciężarowy