Gmina Radomsko otrzyma 8 mln złotych na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Lipie i Dąbrówka oraz w sołectwie Grzebień. Promesę z rządowego Programu Inwestycji Strategicznych POLSKI ŁAD wójtowi Gminy Radomsko – Romanowi Radczycowi przekazała poseł na Sejm Anna Milczanowska.

 

Wójt Gminy Radomsko trzyma w ręku promesę na rządowe środki, które zostaną przeznaczone na budowę kanalizacji w miejscowości Lipie i Dąbrówka oraz w sołectwie Grzebień

W sobotę 7 października zostały ogłoszone wyniki naboru w ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych POLSKI ŁAD. 8. edycja była skierowana do gmin, powiatów i miast w całej Polsce.  Na liście beneficjentów znalazła się również Gmina Radomsko.

Grupa osób trzymających w rękach niebieskie tabliczki, na których widnieją kwoty pieniędzy, jakie w ramach rządowego programu POLSKI ŁAD trafią do miast, powiatów i gmin Grupa osób trzymająca w ręku niebieskie tabliczki, na których widnieją kwoty pieniędzy, jakie w ramach rządowego programu POLSKI ŁAD trafią do miast, powiatów i gmin

Promesę na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Lipie i Dąbrówka oraz w sołectwie Grzebień podczas dzisiejszego (poniedziałek, 9 października) spotkania w Urzędzie Miasta Radomska wójtowi Gminy Radomsko, Romanowi Radczycowi przekazała poseł na Sejm RP, Anna Milczanowska. Do Gminy Radomsko trafi 8 mln złotych.

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele samorządów, do których trafi rządowe wsparcie w ramach 8. edycji Programu Inwestycji Strategicznych POLSKI ŁAD.

 Trzy panie siedzące za stołem prezydialnym. Panie prezentują niebieskie tabliczki, na których widnieją kwoty pieniędzy jakie w ramach rządowego programu POLSKI ŁAD trafią na Ziemię Radomszczańską Kobieta i mężczyzna siedzący za stołem prezydialnym. Osoby prezentują niebieskie tabliczki, na których widnieją kwoty pieniędzy, jakie w ramach rządowego programu POLSKI ŁAD trafią na Ziemię Radomszczańską