Starostwo Powiatowe w Radomsku zaprasza na wycieczkę po powiecie radomszczańskim i nie tylko. Jak informują organizatorzy podróż w czasie i przestrzeni odbędzie się 18 czerwca 2023 r.

 

Uczestnicy wycieczki, zgodnie z zapewnieniami organizatorów, poznają ciekawe i wyjątkowe przyrodniczo miejsca związane z naszym regionem.

- Dowiemy się, co miało wpływ na zmienność otaczającego nas krajobrazu i skąd bierze się różnorodność gatunków roślin i zwierząt, które możemy tu spotkać. Być może nawet uda się nam odnaleźć mieszkańców tych terenów sprzed dziesiątków milionów lat.
Jedyne czego potrzebujecie, to wygodne ubranie i buty, coś na ząb i dobry humor. Dystans do przejścia, z większymi przerwami, to ok 10 km. Resztą zajmiemy się my
– informują organizatorzy.
Wycieczka skierowana jest do mieszkańców powiatu radomszczańskiego (dorośli, rodziny z dziećmi w wieku 10 – 18 lat). Udział dzieci jest możliwy jedynie pod opieką i na odpowiedzialność rodzica lub opiekuna.

Plakat informacyjny dot. wycieczki krajobrazowej po powiecie radomszczańskim
Osoby chcące wziąć udział w wycieczce dokonują zapisów osobiście w siedzibie organizatora tj. Starostwo Powiatowe w Radomka, ul. Leszka Czarnego 22, 97- 500 Radomsko, Biuro Promocji i Rozwoju Powiatu, pokój 421, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 lub za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy przyjmowane będą na podstawie wypełnionej i dostarczonej deklaracji uczestnictwa w wycieczce stanowiącej Załącznik nr 2 do regulaminu wycieczki regulaminu, do dnia 14 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokumenty związane z wycieczką, w tym regulamin i program wycieczki, formularz zgłoszeniowy dostępne są poniżej: 

Program wycieczki

Regulamin wycieczki

Deklaracja uczestnictwa w wycieczce

Regulamin wycieczki